Умови обміну або повернення товару.

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки, відповідно до «Закону про захист прав споживачів».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна за адресою: м.Луцьк, вул. Рівненська, 55 з понеділка по п'ятницю з  10:00 до 19:00, в суботу з 10:00 до 17:00. Перед тим як звернутися з метою обміну або повернення, обов'язково зателефонуйте менеджеру і домовтеся про зустріч! При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.

Якщо ви проживаєте за межами м. Луцьк, можете відправити товар за допомогою служби доставки. Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми обміняємо його або повернемо гроші. Повернення грошових коштів здійснюється за безготівковим розрахунком на банківську карту клієнта або готівкою за допомогою поштового переказу.

 

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду придбаного товару, його упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Товари належної якості, що не підлягають поверненню: